Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Osobní branding kouče a mentora

25. 2. 2021 @ 18:00 - 20:00

Zdarma
Víme, že v tom, co děláme, jsme dobří – tak jak to, že o nás neví ještě více lidí? Odpověď se možná nachází v tenzi mezi dvěma poli: naše odbornost a naše viditelnost. Každý z nás totiž gravituje přirozeně k jednomu extrému; někdo preferuje prohlubovat neustále svoji odbornost a doufá, že výsledky jeho práce budou vidět samy od sebe, a někdo sází na viditelnost i když možná by mohl trochu více investovat do rozvoje své odbornosti.
  • Jak můžeme tedy uřídit tenzi mezi odborností a viditelností?
  • Jak sestavit pro sebe zdravou strategii osobní komunikace, která zvýší naši hodnotu na trhu a pomáhá nám žít a pracovat s větší lehkostí a radostí
Na konci společného workshopu byste měli odejít s:
  • jasnou definicí osobního brandingu,
  • s pochopením rozdílu mezi osobním brandingem a reputací,
  • s návrhem struktury, podle které si můžete sestavit strategii vaší osobní komunikace,
  • se seznamem jasných kroků, které můžete začít uplatňovat hned v praxi, abyste se letos více zviditelnili a díky tomu mohli posílit svoje podnikání i hodnotu své práce a osobní značky.
Cristina Muntean je členka EMCC, poradkyně, lektorka, koučka a mentorka strategické komunikace firem i osob.
___________________________________
Po zaregistrování přímo v Zoomu obdržíte link a měla by Vám přijít také připomínka. Podívejte se do všech složek Vaší pošty, pokud se zaregistrujete, link určitě přijde a připomínka večera také.
Zároveň se hned po registraci obejví možnost, uložit si zoom link do Vašeho kalendáře na Googlu nebo v Outlooku a budete ho mít snadno k dispozici.

Podrobnosti

Datum:
25. 2. 2021
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
Zdarma
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://conta.cc/3rxxsiK

Pořadatel

EMCC Czech Republic