Jak na reflektivní praxi?

Reflektivní praxe je nezbytnou součástí rozvoje kouče a mentora a zároveň je jedním ze základních pilířů akreditace u EMCC. Na workshopu vás provedeme základy reflektivní praxe, vyzkoušíte si ji, zjistíte, jak se jí využít pro rozvoj kompetencí a profesní zralostí. Seznámíte se s modely využívanými pro reflektivní praxi a ukážeme vám konkrétní příklady reflexí pro různé úrovně akreditace.

Na workshopu vás provedeme základy reflektivní praxe: 

  •       Vyzkoušíte si reflexi vlastních zkušeností.
  •       Zjistíte, co se z reflexe můžete naučit, tak aby rozvíjela kompetence a zároveň posilovala profesní zralost.
  •       Seznámíme vás s modely využívanými pro reflektivní praxi.
  •       Ukážeme vám konkrétní příklady reflexí pro různé úrovně akreditace.

PhDr. Lenka Šilerová, Ph.D.          Bc. Dana Kodešová

                 

Lenka má soukromou praxi jako psycholožka a koučka, zároveň vyučuje na katedře Manažerské psychologie a sociologie FPH VŠE. Absolvovala základní a pokračovací výcvik v koučování v ČNP Consulting, komplexní psychoterapeutický výcvik u PCA institutu, nyní prochází výcvikem supervize v koučování u The International Centre for Business Coaching. V roce 2020 získala akreditaci na úrovni Senior Practicioner u EMCC, od té doby facilituje česky mluvící skupiny při mezinárodních akreditačních výzvách EMCC.

Dana je členka EMCC, výkonná ředitelka EMCC Czechia & Slovakia. Je koučka, mentorka a manažerka rozvojových programů v oblasti osobního rozvoje a leadershipu. Od roku 2020 facilituje akreditační výzvy a jako mentorka podporuje kouče a mentory při zpracování žádosti o akreditace. V současné době se zabývá také supervizí koučů a mentorů ve výcviku  The International Centre for Business Coaching. Má akreditaci EIA Senior Practitioner.