Barbora Malinovská

Přehled

Jmenuji se Barbora Malinovská a skrze mentoring a koučink pomáhám ženám poznat své sny a překonávat překážky na cestě k jejich splnění, aby žily život, ve kterém si nemusí vybírat mezi kariérou a rodinou, ve kterém znají svou hodnotu, a ve kterém dosahují svých cílů.

Často je správná otázka ve správnou chvíli to, co nás dělí od objevení vlastního léku na naše problémy. Zakládám si na vytvoření prostředí, ve kterém klientky nehodnotím, neodsuzuji a nedávám jim zaručený recept na úspěch. Namísto toho získají prostor, ve kterém mohou bez zábran sdílet své životní křižovatky a nacházet nové cesty, které jim pomohou nalézt zdroje, motivaci a energii k dosahování vlastních cílů. Ať už je to skloubení pracovního a rodinného života, kariérní rozvoj nebo péče sama o sebe.

8 let jsem vedla týmy o desítkách zaměstnanců v Čechách i zahraničí. Během těchto let jsem si uvědomila, že mě těší pomáhat lidem rozvíjet se a naplňovat jejich potenciál. Proto od roku 2019 předávám své zkušenosti jako mentorka a od roku 2022 podporuji své klientky jako kouč ve výcviku.

Naše setkání mohou probíhat v češtině, angličtině nebo němčině.

Vzdělání a kvalifikace

Profesní zkušenosti

8 let jsem vedla týmy desítek zaměstnanců v Čechách i ve světě. Díky těmto zkušenostem jsem si uvědomila, že každý z nás je odlišný ve svém vnímání světa, ve svých cílech i potřebách. Řízení mezinárodních projektů mě naučilo načrtnout si cestu k cíli a soustředit se na další krok.

Od roku 2019 předávám své zkušenosti ostatním jako mentorka, koučka a lektorka soft skills a manažerských dovedností. Pomohla jsem klientům a klientkám ve firmách jako je Emco, Siemens, Wüstenrot, Livesport nebo Czechitas.