Barbora Bělová

Motto: Všechny velké věci přicházejí potichu.

Přehled

Zkušená manažerka, koučka, mentorka, lektorka, ale i učitelka jógy.

Ke koučování mne dovedla láska k psychologii, manažerská praxe, ale taky zvědavost. Domnívám se, že lidský potenciál nezná hranic a baví mne při koučování spojovat nejenom analytický, praktický, ale i intuitivní přístup a kreativní pomůcky. Stejně jako v životě mi jde o spojení, vztahy, propojení - něco co se dá nazvat jedním slovem CONNECTION.

Rozvoji lidí se věnuji už skoro 20 let, koučink se do mého života dostal asi před 10 lety, mentoring o něco dříve a školím 7 let.

 

Vzdělání a kvalifikace

Vystudovala jsem Vysokou školu aplikované psychologie v Terezíně, psychologický seminář v Brně. Absolvovala jsem certifikovaný kurz u Petra Růžičky, dále jsem certifikovaný trenér metody Points of You a také Core Quadrants. Koučování se věnuji interně v korporátním prostředí, tak externě, online i offline, česky i anglicky. Hovořím česky, anglicky, německy a samozřejmě taky slovensky a trochu polsky.

Profesní zkušenosti

Působím jako manažer v mezinárodní společnosti už skoro 20 let, koučování, mentoringu, školení a facilitacím se věnuji více než 10 let.

Propojuji poznatky z managementu, jógy, storytellingu a fotografování do vytváření kreativních workshopů a jedinečných koučovacích sezení.