Hana Fialová

Motto: "Pokud chcete mít věci, které jste předtím neměli, tak musíte dělat věci, které jste předtím nedělali." Les Brown

Přehled

Mým posláním je inspirovat ostatní, vést, pomáhat a ukazovat, co vše je možné, když skutečně chceme a také si to odpracujeme.

To vše mohu realizovat jen díky tomu, že i já sama jsem si prošla cestou neustálého seberozvoje,  jak ve formálním vzdělávání, tak prostřednictvím vlastních zkušeností při práci ve firmách i s jednotlivci.

Svou profesní dráhu jsem začala v marketingové agentuře, kde jsem od projektové manažerky až po výkonnou ředitelku strávila celkem 10 let, kdy jsem se rozhodla definitivně přejít do oblasti vzdělávání a osobního rozvoje.

V roce 2011 jsem objevila kouzlo koučování a tomuto nástroji osobního rozvoje jsem definitivně propadla. Zároveň se věnuji dalším formám živé práce s lidmi, a to vedení zážitkových seminářů, workshopů, teambuildingu, webinářů apod. Mou filozofií  je učení se prostřednictvím prožitku, ať už při individuálním koučovacím sezení, nebo skupinové aktivitě.

Aktuálně jsem ukončila kvalifikaci v terapeutickém výcviku, abych svým klientům mohla poskytnout komplexní podporu ve všech životních situacích. 

V koučování pracuji s dětmi i dospělými, řešíme situace jak pracovní, tak životní.

Vzdělání a kvalifikace

Profesní zkušenosti

Koučování se věnuji již přes deset let. Pracuji s klienty jak v soukromé tak profesní sféře. Koučovací rozhovory realizuji jak osobně v koučovně v Ostravě, tak online.