Milan Bobek

Motto: Věřte lidem více, než věří sami sobě a chtějte od nich víc, než by se odvážili sami.

Přehled

Konzultant osobních a procesních optimalizací, autor zážitkových seminářů, lektor a metodik osobního a týmového rozvoje, psycholog, VŠ vyučující, projekt manažer, supervizor a akreditovaný kouč třetího stupně Senior Practitioner u EMCC Global.

Je spolumajitelem a manažerem vzdělávací a konzultační společnosti FBE Praha, s.r.o. a vyučujícím předmětů ovlivňujících rozvoj osobnosti na vysoké škole managementu a psychologie NEWTON University v Praze a v Brně a na katedře psychologie FF UK Praha.

 

Věnuje se metodice vzdělávání dospělých a rozvoje osobnosti, práci se skupinou, rozvoji kreativity a inovativnosti, poradenství při optimalizaci firemních procesů a zvyšování produktivity, zavádění systémů ŘLZ, vedení dlouhodobých výcviků v koučování a v efektivní práci s lidmi a zážitkových seminářů celostního osobního rozvoje. Jeho roční výcvik v koučování absolvovalo více než 900 účastníků. 

Vzdělání a kvalifikace

Vystudoval telekomunikační techniku na VUT, strategické řízení lidských zdrojů na Sheffield Hallam University ve Velké Británii a jednooborovou prezenční psychologii na FF UK Praha.

Je držitelem certifikátu britské organizace CIPD pro tréninkovou praxi, absolventem tříletého systemického tréninku koučů, šestiletého akreditovaného výcviku v Gestalt přístupu a pětiletého akreditovaného výcviku v psychoterapii zaměřené na tělo.

Absolvoval množství dalších tréninkových a rozvojových programů na manažerská, expertní, lektorská, poradenská, psychologická, terapeutická a seberozvojová témata (např. roční 25-denní výcvik ve vedení systemických konstelací u Jana Bílého nebo roční - 18 denní - tantrický výcvik pro páry u Johna Hawkena).

Aktuálně dokončuje doktorské studium Ph.D. na katedře psychologie FF UK Praha.

Profesní zkušenosti

Po dvanáctileté praxi personálního manažera a ředitele v několika společnostech (např. Tatra Kopřivnice, Kovohutě Břidličná, Newton Holding) působí od roku 2004 jako lektor, konzultant a kouč a také jako projekt manažer a spolumajitel vzdělávací a konzultační společnosti - od roku  2010 v FBE Praha, s.r.o.