Monika Kubovcová

Motto: "Myslím, že každý by měl zbohatnout a proslavit se a dělat všechno o čem snil, aby uviděl, že to není odpověď." Jim Carrey na Twitteru

Přehled

Koučování a mentoringu se věnuji od roku 2008. Tehdy jsem pracovala jako manažerka velkých týmů s ambiciózními osobnostmi i obchodními plány. Vždy jsem považovala lidi za největší dar pro firmy. Proto jsem v nich podporovala osobitost a pomáhala rozvíjet jejich potenciál. Více než 15 let práce v korporátním prostředí mě přivedlo k rozhodnutí věnovat se koučování již nejenom jako koníčku, ale i jako svému dalšímu "povolání" a poslání. Vidím, že koučování lidem pomáhá v osobním i pracovním životě. Doporučuji ho proto každému, kdo má chuť a vůli pracovat sám na sobě, kdo chce řešit své potřeby a dále se rozvíjet. Kolik času ve svém životě jsme ochotni tomu věnovat? Jsme zvyklí pečovat o svoje tělo. Dopřejme stejnou péči i své duši a profesnímu růstu.

Vzdělání a kvalifikace

1996−2001 Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta mezinárodních vztahů, Ing.

2008 – General Electric Leadership Development Program - Amsterdam

2011 - General Electric Leadership Growth Experience Program – NYC, USA

Výcvik interních koučů - výcvik v rozsahu 80 hodin realizován společnostmi QED GROUP, a.s., SPOLUPRÁCE, s.r.o. V roce 2008 a zahrnoval teoretické vzdělávání, sebezkušenost i praxi v koučování. Garanti výcviku: Naďa Grosamová a Radvan Bahbouh.

Koučování týmů - vzdělávací program společnosti QED GROUP, a.s., v roce 2013 v rozsahu 14 hodin.

Coach mentoring - vzdělávací program společnosti QED GROUP, a.s., v roce 2014 v rozsahu 3,5 hodin.

Objednávka zadavatele - rozvojový program pro interní kouče, Systemický institut, s.r.o., duben−listopad 2014.

Koučování III. - Na cestě k mistrovskému koučování - sebezkušenostní zážitkový výcvik v rozsahu 48 hodin realizován společností Systemický institut, s.r.o., od června 2019 do května 2020. Program obsahoval především osobnostní rozvoj kouče, koučování pod supervizí a vypracování závěrečné práce. Supervizorky: Klára Lauritzenová a Magda Loumová Vašáková.

Winter spirit - seminář v rozsahu 16 hodin realizován společností IPOP - Institut procesově orientované práce v prosinci 2019. Procesově-orientovaná meditace nebo návod na kreativní ponoření do sebe a jiných světů. Lektor: Ivan Verný.

Práce s tělem v psychoterapii - seminář v rozsahu 17 hodin realizován společností Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o., v lednu 2020. Lektorky: Eva Havrdová a Saša Heidlerová.

Rozkvétání ženy - sebezkušenostní zážitkový seminář pro ženy v rozsahu 40 hodin, březen-červen 2020, Maitrea, a.s., lektorka: Olivie Pospíšilová.

Fyzioterapie - bolest, stres, napětí a jak s tím pracovat - seminář v rozsahu 13 hodin realizován společností Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o., v červnu 2021. Lektor: Petr Zahradník.

Komplexní psychoterapeutický výcvik pro pomáhající profesionály - Stát se inspirací - nyní ve výcviku. Realizován společností Systemický institut, s.r.o., v 2021 - 2024 s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MSMT- 39474/2020-4-1024). Průvodci: Klára Lauritzenová, Pavlína Seidlerová, Anastasia Sahoo a Kateřina Kučerová.

Profesní zkušenosti

2001−2018 GE Money Bank, a.s., (manažerské pozice B-1: Head of Digital Banking, Head of Products, Head of Lending; Group manager, Product Manager)

2008−2016 interní kouč GE Money Bank, a.s. (dobrovolnictví)

od 2019 Kouč a Mentor www.profikoucovani.cz

od 2020 členka Alumni Mentoring Advisory Board na Fakultě mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze